| kofi3dy a întrebat:

Vreau sa imi spuneti detaliat cele mai importante si utile pluginuri pentru minecraft 1.2.5 am un server bukkit. Ce ma intereseaza pe mine este acel plugin care face protectia cu redstone ore. Am nevoie de 2 pluginuri cel cu protectia redstone ore si cel cu chesturi/usi/furnace private. Multumesc daca sunt corecte funda+ owner pe server ( este hostat ).

2 răspunsuri:
| araulo22 a răspuns:

Pai pluginu` cu redstone ore trebuie configurat de tine iar cel cu protectia chesturilor etc e LWC bafta!

| DanielBoboc a răspuns:

Bagama la mess si iti dau cele mai folositoare pluginuri
Idul meu este ''boboceldanut''