| AncaRRR a întrebat:

Vreau sa incep un vloghappy
Ceva idei, sfaturi de inceput?

Cel mai folositor raspuns: funda! :*

2 răspunsuri:
| KitKat15 a răspuns:

Pai in primul rand, ar trebui sa stii cum sta treaba cu vlogareala. Trebuie sa gasesti subiecte picante/originale mereu, astfel incat sa-ti tii fanii aproape. Concurenta ese acerba si nu glumesc laughing Trebuie sa stii cum sa manuiesti camera de filmat, fara sa te faci de rusine. Sa fii deschisa in timp ce vorbesti si sa faci glume happy Asta-i important. Inainte sa te apuci, uita-te pe la vlogerii mai mari, gen Tequila, Doza de has, Zmenta etc. Sa nu faci greseli gramaticale straight face laughing Sa postezi regulat, sa nu uite fanii de tine. laughing Succes :*

| MrEuAdy a răspuns:

Sa fii original sa stii sa editezi audio si video si sa ai o camera de filmat destul de buna