| Marius_Marius_1997_AVLB a întrebat:

Vreau sa intreb daca Forza Horizon 3 pe Xbox One merge la 60 FPS.Multumesc!

7 răspunsuri:
| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

Niciun joc nu merge peste 30 FPS pe nicio consola actuala.

| DavidoffUser a răspuns:

Intotdeuna jocurile Forza si jocurile simulatoare de sport, fifa, nba etc vor merge la 60 fps.

| Marius_Marius_1997_AVLB explică (pentru DavidoffUser):

Ok,dar am citit pe net ca cica merge la 30, si numai pe pc la 60

| Marius_Marius_1997_AVLB explică (pentru DavidoffUser):

Nu,pe xbox one FH3 merge la 30 si pe pc la 60.Mersii oricum pentru raspuns!

| DavidoffUser a răspuns (pentru Marius_Marius_1997_AVLB):

Da,ai dreptate, am facut confuzie intre horizon si cele normale(forza 2, 3, 4 etc) pe care le am si eu si care ruleaza in 60.
Oops!

| Daniaez a răspuns (pentru Soare_Cristi_1994):

Ba da la mine merge cu 60 fps.