| 1AngryMan a întrebat:

Are cineva jocul Forza horizon Xbox 360?

5 răspunsuri:
| javiga a răspuns:

Da,eu!

| 1AngryMan explică (pentru javiga):

Si nu te-ai plictisit de el? laughing Imi doresc acest joc dar din pacate nu am atatea bani momentan, am cautat si pe okazii nu are nimeni decat magazine care sunt din cluj.sad as putea sa fac schimb cu alte jocuri xbox, detin urmatoarele :Mafia 2, Mass Effect 3, GTA 4, Fifa 2011, Need for speed the run si Forza Motorsport 4. daca esti interesat si din Bucuresti multumesc frumos!

| javiga a răspuns (pentru 1AngryMan):

Pacat ca nu sunt din Bucuresti!

| 1AngryMan explică (pentru javiga):

Multumesc oricum ca mi ai raspuns! am jucat la un prieten horizon ( are xboxu modat ) si mi a placut enorm de mult. ZIua buna!

| javiga a răspuns (pentru 1AngryMan):

La fel!