| Wehrmacht a întrebat:

Vreau sa joc gothic 1 pana la gothic 4 in vacanta de iarna.Cu toate ca am mai jucat 1 si 2 vreau sa le joc iar.In gothic 1, data trecuta am fost in Old Camp.Nu asi mai prea vrea sa intru iar in ea. Ce camp ar fi mai bun?

1 răspuns:
| DrunkenRat a răspuns:

Cel mai bun camp e old camp, dupa ar fi mercenarii, daca avansezi in astea ai posibilitatea de a avea guildul de necromancer in capitolele 5-6, in swamp camp ramai templar pana la sfarsitul jocului si ai maxim circle 4.