| matrix100 a întrebat:

Vreau sa joc ultimul Tomb Raider aparut si am placa video NVIDIA GeForce 8400 GS si cerinta minima pentru a juca Tomb Raider este de -- Placa video: NVidia GeForce 8800 GT sau Radeon HD 2900 sau o varianta mai noua
Pot sa joc Tomb Raider? PLaca mea este mai veche sau mai noua decat cerinta minima pentru a juca jocul? Multumesc si funda

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Eu am Tomb Raider-Underworld si merge fara probleme. Eventual cand porneste jocul va detecta ce placa video ai si acolo setezi la "medium". Setarea atunci cand porneste e pe "high".