| Georgel1234 a întrebat:

Am un PC mai vechi Dell Inspiron 531/531s pentru detalii(https://en.wikipedia.org/wiki/Dell_Inspiron#Inspiron_531 .2F531s)vreau sa imi pun o placa video pe el si sa suporte cerinta urmatoare( Placă video: nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon X1600 / Intel HD Graphics 3000 sau mai bună)
M-ar interesa daca se poate pune(compatibilitatea) si as dori si niste recomandari
Nu vreau raspunsuri de genul:Iati altul
Funda!

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ce buget ai?

| Georgel1234 explică (pentru CPAElites):

Nu conteaza prea mult pretul...ma intereseaza strict ceea ce am intrebat mai apoi banii