| 1998cristi a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine va rog frumos, nu imi merge san andreasu si nu stiu ce sa ii fac. Cand vreau sa intru in el, nu imi intra. Va rogg frumosss ajutati-ma

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu mi-ai spus exact ce eroare iti da, presupun ca are ceva de la soft. De aceea, solutia cea mai buna ar fi sa il dezinstalezi, sa stergi ce fisiere ti-au ramas dupa dezinstalare, si apoi instaleaza-l din nou, corect, urmand pasii si instructiunile happy

O zi buna!