| Fitzgerald_Zack_1999 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un server pe minecraft,si nu stiu cum, saptamana viitoare, eu cu niste prieteni jucam minecraft impreuna si nu avem un server.

2 răspunsuri:
| Anonim9114562123 a răspuns:

Iti recomand aternos.org, acolo poti face un server cu maxim 20 slot-uri gratuit. Succes!

| BlackLighting29 a răspuns:

Iti recomand server.pro. Aici poti face un server gratuit. Trebuie sa tii cont ca: Maxim 10 pluginuri, Maxim 12 playeri, dar merge si asa daca vrei sa te joci doar cu prietenii. Si Panelul serverului este smecher. Succes!