| music1is2life a întrebat:

Vreau si eu careva jocuri gen shooter dar cu arme ca in realitate (delta force cs etc)

Răspuns Câştigător
| BDoruAndrei a răspuns:

Far Cry 2, Crysis, Crysis 2, Call of Duty Modern Warfare, Call of Duty Modern Warfare 2, Call Of Duty Black Ops,Call of Duty World At War,Gears Of War,Dead Space, Dead Space 2, Mas Effect 2, Mass Effect 3, Dead Island, Thief Deadly Shadows! Astea sunt cele mai tari jocuri gen shooter! Funda dacă te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| bogdan2091 a răspuns:

Max payne 1, 2, 3big grin e super tarebig grinbig grinbig grinbig grin,medal of honor,halo combat evolved, devil may cry 1, 2, 3 sau gta(san andreas, 3, 4 etcwinking happy funda te rogpuppy dog eyes

| LordBoss a răspuns:

Pai Far Cry 1, Far Cry 2, Crysis 1, Crysis 2, Call Of Duty de la 1 pana la 7 depinde de cerintele calculatorului! plz fundabatting eyelashes?