| marian2011 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri multyplayer pe care sa le pot juca fara internet ...de ex curse de masini sau lupte ca sa pot juca cu fratemeu de pe aceeasi tastatura daca stiti ce vreau sa zic. funda plus vot

Răspuns Câştigător
| Y2k a răspuns:

Poi eu am jucat mortal kombat 4, ignition, Blur, jazz2 jocurile alea mai vechi sunt in doi dar sa stii ca sunt amuzante! bftwinking

3 răspunsuri:
| AngelMuscleman a răspuns:

Auzi joaca mortal kombat4 sau 5 sau jocuri din astea cu lupte.vezi ca trebuie sa le descarci. funda

| Eugen1234 a răspuns:

Need for speed (prima serie)
Fifa 98
Scuze da atat stiu