| Uchida a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri SUPER, in sensul ca vreau sa vad actiune nu un gaming de 4h si o grafica buna. Pentru un laptop cu cerintele :Core I5-2450M 2,5GHz, GT 555M 3GB ( video ), RAM 6 :p.

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

Cu laptopul tău poţi juca toate jocurile noi cum ar fi Sleeping Dogs, Resident Evil 5, GTA IV, Mafia 2, LA Noire, NFS The Run, etc.

4 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Exista o multime de jocuri care iti merg dar depinde si ce ai prefera tu mai mult
http://games.ign.com/topgames/ ai aici un top

| G3ss a răspuns:

Jocuri de Gaming, cu super grafica.
Alice Madness Returns
Darksiders
Slender Prison
Dishonored(Le i-au cu virgula laughing)) )Just Cause 2, Call Of duty:Black Ops 2, LOTR:war in north, F.E.A.R,Amnesia!
Metro2033!
Cam atat, incearca ce vrei, sunt super tari!

| mamatata a răspuns:

4story-Metin2-WOW
WOW=world of warcraft

| bosstop2012 a răspuns:

Pei metin2 crytikal sau gta-urile. incerca si tu jocuri si pe net ca sunt multe