| JunNnkie a întrebat:

Vreau si eu niste metine smechere si care v-au placut voua cel mai mult.

3 răspunsuri:
| Graftzoor a răspuns:

Dintre toata metinele jucate cele care mi-au placut cel mai mult sunt : Metin 2 Memory, ValMondial care s-a redeschis, si Hammer pe care trebuie sa donezi pentru moduri, sau daca nu faci afaceri cu playeri mai paraleli si iesi cu moduri.

| Aby33221 a răspuns:

Metin 2 epical! e smecher lv max 160 dar la 125 deja nu mai trebuie sa cresti! e fara biolog e super!

| Jaayden a răspuns:

Forgotten world 2 lv max 105 rate 50%. Este pvm hard. Daca iti placewinking intra!