| Ctmfresh28 a întrebat:

Vreau si eu niste nick-uri misto pentru samp,de exemplu Kelton,Weezel ceva de genu si doar prima litera mare,sa fie nume,dar nu romanesti,nume de oameni germane,franceze,nu conteaza,dar sa pe pot citi, nu cu litere chinezesti sau alte cele.

1 răspuns:
| Grimmjow69 a răspuns:

THeKillEr, HsHock, YourCurse, Blue, Cold,[SRC]stuntman,[SRC]Farse,[DSK]PlayON, Icebird, PlayON,[SRC]GuardianAngel,[F_Natic]I.K.E.R.,[DSK]Vyorel,pop,[GunZ]Shadow,Red.Ryder,[CD]Samy_Romafia,(RO)Phoenix,Kirchhoff,Forgive,iPlay,[DSK]iCreaTivE,DarkSone,Dark_Sone,Vinicio_Corleone,[FUS]Stunter,[RSS]Plolice_police, [ThePro]REMUS, KeZ, ExTrEmEdudE.