| Metin2FanWar a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi ca sa imi fac caracterul de metin2ro mai bun:
lvl 23, mental, m1 corp, sulita paianjen+6(ciobita), tigru+6, coif de fier+4, cercei de argin+0, bratara de lem+0, colier de lemn+4. E pe aries regatul albastrul si actual am 8k.

Răspuns Câştigător
| MeAlly a răspuns:

Salut!
Eu zic sa iti iei o sulita de lvl 20 +6+7+8+9(daca nu ai bani poti sa incerci sa o upgradezi singur ca nu cere prea multe) armura e bunicica pentru un razboinic mental dar in schimb ar merge una ceva mai buna(tigru+7+8+9)care in afara de fiere de urs nu cere nimic important. Cercei ar trebui sa iei din aia de cupru de lvl 8 la un +6 pentru ca dau STR.Bratara nu prea isi are rostul la mental asa ca las-o pe ultimul loc.Incearca sa cresti in desert pana la 26 unde iti iei un leu+6 daca faci bani...In rest nu prea mai ai ce face
P.S. Eu in locul tau as fi ales vrajile corp deoarece lupti mai bine cu ele decat cu mentalu. Bft si sper sa ne vedem la lvl mare.

1 răspuns:
| Metin2FanWar explică:

Scuze ca te intreb dar ce lvl esti si ce regat si ce serverbig grin.