| rubb3rduck a întrebat:

Vreau si eu sa mi imbunatatesc performanta pc- ului pentru jocuri (stiu ca as putea sa mi iau si consola dar deocamdata prefer sa nu) si pe un Pentium dual-core E6500, 2.93 GHz, 4gb RAM cu placa video ATI Radeon HD 5450, ce ar trebui sa fac? merge sa imi iau alta placa video ATI Radeon HD 6950 de exemplu? sau ceva de genul? o fi compatibil?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Desigur. Cred ca un 6850 ar fi mai mult decit OK pentru configuratia pe care o zici.