| ModelaToru a întrebat:

Vreau si eu un metin usor cu rate mari(prefer pvp cu legendare si epice in magazin)dati-mi si site-ul lor oficial Dau fon

2 răspunsuri:
| ShadowSKQ90 a răspuns:

Http://hell-world2.de.vu/ e cel mai tare faci 80 in map1 :P,,, si MyLastPVP e server PVP incepi la lv 75 si primesti iteme de lv tau +9

| 8PrejudiceS a răspuns:

Http://orientalmt2.servegame.com/ super grozav metinul in 72 de minute faci lvl 100 clar, pe mine ma cheama TheWitchKing is pe albastru sa ma cauti si ai sa te convingi.Sa te uiti pe la magazine, arme tari a bagat patch pentru arme de 2011 dar trebuie sa donezi ori sa strangi 999kk ca sa ai.