| xPlode a întrebat:

Vreau un server metin2 2011 privat cu rate 1000% sau 2000% sau mai mult cu arme si armuri epice la shopuri si altele

Răspuns Câştigător
| AllieAmphetamine a răspuns:

Eu joc hammer mt2 e cam praf serverul GM(Hammer) vb cam urat...dar are de toate la shop kinguri arme legendare te da lev 93 te faci lev 127 la tiffiny dar e prin hamachi si are bug si trebuie sa dai 3euro ca sa te faca lev 200 doar daca vrei si are si lag si da reboot...dar in rest e distractiv happy

1 răspuns: