| Dopestar a întrebat:

Vrei si tu sa intrii pe cel mai bun server de samp mod godfather?
Haide repede si tu pe HostName: [0.3x]:: SkySamp RPG`GodFather /skip ::
Address: radiosky.mine.nu:7777
Players: 20 / 100
Ping: 48
Mode: RadioSky v.6. 99Ro
Map: [RadioSky]Anti S0beit On

Haide si tu ca se da ogramada de cadouri! Admini si playeri sunt de treaba! Harta este modificata frumos de tot!

1 răspuns:
| Nuță_Dorisor-Kasian_2000 a răspuns:

Comunitatea Booter.ro isi redeschide portile dupa o perioada lunga.
Serverul a fost in teste o perioada lunga de timp.
De ce sa te joci pe serverul nostru?
Nu se va da wipe niciodata.
Liderii se vor alege pe baza de aplicatie si test.
Nu exista la inceput donatii ( nu vor fi avantaje intre jucatori, premium points vor fi date doar la event-uri saptamanale si zilnice ).
Detinem un panel cu setari avansate panel.booter.ro
Pe forum poti vorbii cu ceilalti jucatori si admini, acesta este www.booter.ro/forum
IP: 93.119.25.184:777
Dns: RPG.BOOTER.RO
Data deschiderii 01.08. 2016
--------------------------------------------------------