| tudorelalbiter a întrebat:

Vreu sa ma joc cu un prieten cs doar noi 2 se poate?

4 răspunsuri:
| DamiaNr13 a răspuns:

Da.intri in folder cu cs...este acolo o icoana cu extensia .exe.intri in ia si creezi un sv temporar.problema e ca nu mai stiu exact cum se chema fisierul(parca incepea cu litera h)

| clau1 a răspuns:

Da poti urma sfatul lui DamiaNr13 sau poti intra pe servere cs si intri pe un server care are la % 1, 2 sau 10

| tudorelalbiter explică (pentru DamiaNr13):

Am facut servar virtual...da el cum intra in el?

| DamiaNr13 a răspuns (pentru DamiaNr13):

Scrii pe google "my ip adress" intri pe prima pagina si ii dai pritenului tau adresa. ela va folosi ip-ul pentru a se conecta.