| Anakarateka a întrebat:

World of Warcraft Cataclysm are nevoie de World of Warcraft Battle Chest sau Wrath of the Lich King ca sa mearga?(sau numai Battle Chest)

Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Depinde de ce ai acum. Daca ai deja jocul,nu are rost sa-ti iei Battle Chest, pentru ca el contine jocul, Burning Crusade si Wrath of the Lich King. Daca nu ai jocul, atunci da, iti trebuie Battle Chest+Cataclysm (acesta se ia separat)
Pentru alte informatii sau ajutor in joc contacteaza-ma pe mess: sound. of_rock