| anonim_4396 a întrebat:

ZIce-timi niste jocuri pe calculator dar ca sa ma distrez la ele, pentru ca mor de plictiseala cate odata

6 răspunsuri:
| adrian50 a răspuns:

SA-MP, Metin2 ro (daca vrei un sait de topul 1 este: http://hammermt2.servegame.com/, in caz ca nu se deschide asteapta), Counter strike 1.6 sau 1.8 recomandabil 1.6 sau daca ai un calculator fff bun, iei 1.8.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.ejocuri.ro
Pa, pa.

| Vooortex a răspuns:

Incearca ''Neighbours From hell 1 si 2'', sunt joculete simple dar care sigur o sa te distreze.

| Vooortex a răspuns:

Am uitat sa iti spun de ''Crazy Machines'' 1 si 2

| AlexShadow26 a răspuns:

Left four dead 1 sau 2 half-life2 ep 1 sau ep 2 (1 iti da senzatie de apocalispa daca ai ecran mare) nefs shift2 call of duty pince of persia the rorrget sant AssAssins creed AssAssins creed 2 AssAssins creed brotehod si incurind apare si assassins creed revolution alege tu sincer toate mi se par tari

| unknownn a răspuns:

Scuzati prieteni:
scorpyon:Neighbours from hell le-am terminat si 1 si 2 si 3 si 4(3, si 4 is facute de rusi doar ca nu au nici-o legatura cu personajele din neighbours from hell)

Crazy machines l-am jucat mai de mult, sa-mp si metin2 cele mai proaste jocuri ever si restul... Apache unele jocuri de acolo le-am jucat,cele pe care nu le-am jucat nu imi merg ca am pc prea slab
Ma astepta sa-mi recomandati un zuma revenge,super-mario, bomberman, jazz jack rabbit nu jocuri online