| anduta1999 a întrebat:

Ziceti-mi niste jocuri care are cont dar nu de baieti multumesc funda celui care imi zice cele mai multe

Răspuns Câştigător
| blueberryandcupcakes a răspuns:

Fata...te faci de ras pe net cu gramatica ta.Se spune:,, jocuri care AU cont''.Ca sa stii si tu de acum in colo. Si in loc sa stai sa te joci la calculator mai bine ai iesi in oras cu prietenii sau ai iesi afara si te-ai juca cu Ricky sau orice alte chestii care chiar te ajuta.

1 răspuns:
| zahre a răspuns:

Lady Popular, Howrse, ZooMumba, Runes of Magic,SkyRama, Travian, Goodgame Fashion, 4Story.