| iuby a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri pentru pc interesante...sau online! dau fundita la cel mai frumos joc! va rooog

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Assassin's Creed(seria AC),Borderlands, Mirror's Edge, Dead Space 1&2, F.E.A.R 1&2&3(3 apare acum in 2011), ceva mai casual:Sims 1, 2, 3(pentru o experienta de joc mai buna iti recomand sa iti instalezi toate expansion pack-urile la sims 3), si nu in ultimul rand:Fahrenheit(are o poveste FASCINANTA; la jocul asta mi-au dat LACRIMILE si FIORII in acelasi timp!
Sper ca te-am ajutatbig grin!

| TheAnnoyingRocker a răspuns:

Fable, Prototype, Left 4 Dead, Seria NFS, Dark Sector, Far Cry, Gothic, Prince of Persia, Mafia si Mirror's Edge! big grin