| mihai2092 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri sau serii de jocuri mai noi exclusiv Xbox 360 si niste jocuri / serii de jocuri tot noi exclusiv Playstation3.

1 răspuns:
| Ella_4255 a răspuns:

Pai nu stiu ce gen de jocuri iti plac dar mie-mi plac mult : GTA, Tekken ( pentru consola :( ), Devil May Cry 4, Chicken Invaders 2 si 3, FreeRealms, Mu Online ( cauta servere pe www.xtremetop100.com - aici iti recomand sa joci Battle Mu :) e super cool :P ) si nu stiu cam atat... Funda?