| Metallicaaaa a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri sub 5 GB, minim 3 GB care sa mearga bine pe o placa de 1 GB gen shooter/horror (in afara de Doom), si un link de download daca se poate.

Dau funda celui care da joc+link de descarcare!

1 răspuns:
| Dades_Sergiu_1996 a răspuns:

Incearca:Call of duty 1, 2, 4Modern Warfare, 5World of war, 6Modern warfare 2, 7Black Ops, 8 Modern warfare 3, Medal of honor Limited Edition, Halo 4, Resident Evil 5, Medal of honor Airbone, Tom Clancy's Rainbow Six Vegas cam asa nu mai stiu exact sunt multebig grinD:cauta pe jocuri pc