| TƎD a întrebat:

Ziceti-mi va rog niste jocuri tari in afara de gta, assassin creed ca am terminat toate partile. Cel mai bun raspuns ia funda

Răspuns Câştigător
| afudc a răspuns:

Modern Warfare 3 -destul de misto
Battlefield 3 - iti lacrimeaza ochii la ce grafica are si o poveste interesanta
Duke Nukem Forever - tot ce pot sa spun despre jocul asta este ca se bazeaza pe 3 lucruri violenta, injuraturi si sex
Mass Effect 2 - e super
Tomb Raider - iti recomand ultimile 3 jocuri ale seriei Legends, Anniversary si Underworld cele mai bune
Crysis 1, 2 - o grafica excelenta si un gameplay nemaipomenit
Deus Ex 3 - pe acesta nu l-am jucat dar am auzit de la un prieten ca e marfa
portal 2 - si am ajuns la jocul meu preferat de co-op este foarte super daca il jucati cu un prieten sau mai multi
max payne 3 - nu a aparut inca dar presimt ca va fi foarte frumos cine a jucat 1 si 2 stie cat de bun este iar povestea este atat de buna in trun stil politist incat nu te lasi pana nu il termini

1 răspuns:
| gabi1198 a răspuns:

Serious Sam 2, Painkiller, Nitro Family