| Lumia350 a întrebat:

Ziceti-mi va rog unde ma pot juca onlain jocuri ca Cal of duti, Modern farfaece si sa pot comunica cu echiperii dau funda si va rog mult imi putet da linkul.

4 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Call Of Duty Modern Warfare nu il joci pe browsere intelegi? Invata romana dar ce sa mai zic de engleza (nu stiu cum poti comunica tu cu coechipierii)

| SiLaS a răspuns:

Esti idiot?

| scary7 a răspuns:

E grele cu romana asta =))
daca vrei sa joci jocuri,, onlain'' cumpara acel joc

Cal of duti Modern farfaece nu a aparut inca cei de la Activisoin inca lucreaza la el a aparut numa Call of Duty Modern Warfare
daca vrei sa il cumperi http://www.altex.ro/call-of-duty-modern-warfare-3-pc
Da nu cred ca iti suporta coaja acest joc

| DumpyDuck a răspuns:

Buna.
1.Jocul nu e pe browsere.
2.Invata romana si apoi engleza.