| ILJIMAE a întrebat:

Zicetim si mie niste jocuri tari dar sa nu fie online.Va rog frumos...

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

Real life. laughing
Ce gen sa fie jocul?

5 răspunsuri:
| Cayus a răspuns:

James Cameron's avatar, Gothic 1, 2, 3 si 4(nu are leg cu gothicismul/emo -totul se intampla in apogeul antichitatii adica inceputul medivalismului), Age of Conan, Skyrim : Hunted the demons forge, assasins creed series, The witcher 1 si 2, dragon age origins si dragon age 2, divinity, lost planet, two worlds 1 si 2 etc...

| Devii a răspuns:

1.sims 1 2 3 deluxe, pets, nightlive...multe
2. wow(World Of Warcraft)
3.gta 1 2 3 4 sean andreas.
4. metin 2 (fun, tim, dinamik, adventure, gx, tim, nerd) dar nu trebuie sa il cumperi se instaleaza simplu in pc
5. counter strike (dar cred ca ai jucat si te-ai plictisit de el)
sper ca ti-am fost de ajutorbig grin Funda?
3.

| ILJIMAE explică:

Gta vice city de unde pot sa-l iau? plzz

| SuperStar_2430 a răspuns:

Gta san andreas