| TzK a întrebat:

Zilele acestea am deschis un server de Counter-Strike 1.6.
Mai exact Moldova.Laleagane.Ro.
Am nevoie de multi admini cu ajutorul carora sa il populez, cei interesoti va rog sa ma contactati pe Y! M: nitoirazvan@yahoo.com & xd. xuts@yahoo.com sau Skype: nitoirazvan.

Multumesc!

1 răspuns:
| cristiansonix a răspuns:

Ok,dar intrebarea unde e? Sau era de genu "Zilele acestea am deschis un server de Counter-Strike 1.6.

Mai exact Moldova.Laleagane.Ro.

Am nevoie de multi admini cu ajutorul carora sa il populez, cei interesoti va rog sa ma contactati pe Y! M: nitoirazvan@yahoo.com & xd. xuts@yahoo.com sau Skype: nitoirazvan.

Multumesc!?"?