| Măduuțaa a întrebat:

Ati Votat? Da sau nu? De ce? Argumentati.

35 răspunsuri:
| shadovv a răspuns (pentru Abh):

Cine a mers la vot nu e roman! Lasi esti tu ca intrii in sistem! Habar nu aveti ce i aia politica! Niste barbari!

| benny a răspuns (pentru shadovv):

''Cine a mers la vot nu e roman" esti dobitoc copile, cand se va alege un nou presedinte sa stai acasa sau faci parte din ungurii aia lasi

| shadovv a răspuns (pentru benny):

De parca ar avea vreo revelanta cine este presedinte. Tu nu vezi. Tu nu stii. Esti doar o fractiune dintr o masa de oameni. Esti in sistem si actionezi dinauntrul lui. Habar nu ai despre ce vorbesti. Habar nu ai care e problema tarii. Habar nu ai care e treaba in politica actuala. Habar nu ai ca votul tau este moartea ta. Te balacesti in valori democratice, valori nule. Probabil crezi si in idealul democratiei...

Si cand ma gandesc ca am datoria sa va salvez... cata greutate apasa.

| SomeRandomDude a răspuns:

Eu vara nu merg sa votez
Boicotez, boicotez
Eu usor ma prind de cei care ma mint
De-aia nu votez!

| Shatteredx a răspuns:

Am vrut sa votez insa in drumul spre casa, venind de la tara, am vazut o taraba PDL in care se dadeau carnaciori si cremvusti gratuit doar sa nu votezi, initial vroiam sa refuz dar daca ai fi vazut cremvustii... yam yam