| anonim_4396 a întrebat:

Aveti nevoie de o dezbatere parlamentara intre partide pentru a vota?

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Avem nevoie de transparenta fiecarui candidat. Ideal ar fi fost sa avem posibilitatea de a alege un candidat potrivit acestor timpuri grele... cei de acum nu prea sunt! Dezbaterea parlamentara nu va fi decat o lupta rusinoasa cu arme murdare!

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Probabil aceste dezbateri ajuta unii candidati dar convingerea mea este ca fiecare stie ce are de facut, pe cine sa voteze sau daca merge sau nu la vot.

| AvalohAlyn a răspuns:

Desigur. Dar dezbatere parlamentare pe teme serioase nu pe subiectul femeilor si nu pe atacuri la persoana.

| Silvia a răspuns:

Probabil si aceste dezbateri electorale ajuta la influentarea votului. Unii poate isi schimba parerile, altii poate se hotarasc sa voteze, si altii sa nu mai votezelaughing.

| andreyboss a răspuns:

Ba eu nu suport alegerile[ro][andrey][in plus sunt bani irositi aiuria] [daca bani pe postere si alte prostii ar fi dati pe mancare pentru cei saraci eu zic ca ar avea mai multe sanse asa ][nu crezi][ce zici nu-mi dai si mie o funda ]big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avem nevoie de o dezbatere intre candidati si nu intre partide si nu parlamentara. Da, vrem sa stim cei mai debiteaza capu lu Basescu /

| claudia07 a răspuns:

Banuiesc ca orientarea mea politica nu se va schimba radical dupa o astfel de dezbatere dar totusi ne ajuta sa realizam multe lucruri si sa cunoastem mai bine candidatii