| Crap2 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă scuipi profesorii la școală? De ce poți fi dat afară din școală pentru treburi de astea?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Tu întrebi la modul serios de ce poți fi dat afară din școală dacă scuipi profesorii?

Pentru că dacă scuipi profesorii locul tău este într-o peșteră, nu la școală. De aia.

| Cerb9io a răspuns (pentru johnnny123):

Nu e în peșteră locul dar domnul director pune interdicție în școală. De ce?

| Edergfb a răspuns (pentru johnnny123):

Am scuipat un prohesor.

| Sobaglio a răspuns (pentru Edergfb):

E corect zis prohesor?

22 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Pentru ca este o infracțiune. Este un atac fizic și psihic.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Emma30555):

Nu prea faci diferenta intre infractiune si contraventie, asa e?

| LisaJulie a răspuns:

Media scăzută la purtare după noile regulamente! Pana acum 2-3 ani te putea exmatricula! Cum de ce? Ca este nesimțire în toată regula! Nu îți place profesorul mai chiulește și tu!

| Ioam a răspuns (pentru LisaJulie):

Am scuipat un profesor pe hol ca să dea cu palma. Nu a dat. A pus însă domnul director interdicție în școală. De ce?

| Ioam a răspuns (pentru LisaJulie):

L-am scuipat și pe domnul director.

| Ioam a răspuns (pentru LisaJulie):

Acum în 2024.

| fortuna10 a răspuns (pentru Ioam):

De ce ai făcut asta? Nu puteai să folosești cuvinte?

| LisaJulie a răspuns (pentru Ioam):

Cum adică ca să dea cu palma! Voiai sa te bata sau nu înțeleg

| Cerb9io a răspuns (pentru LisaJulie):

Să mă bată cu palma peste ochi. Nu a dat. În schimb de a pus domnul director interdicție în școală?

| LisaJulie a răspuns (pentru Cerb9io):

In cazul asta trebuia sa mergi la director! Nu trebuie sa iti faci singur dreptate

| Prohesor a răspuns (pentru LisaJulie):

Dar de ce a pus domnul director interdicție în școală?

| LisaJulie a răspuns (pentru Prohesor):

Tipul are doua conturi și ambele i-au fost suspendate

| Prohesor a răspuns (pentru LisaJulie):

De ce? Urmează să fie suspendat și acesta?

| LisaJulie a răspuns (pentru Prohesor):

Ești tot tu? Ți le faci repede!

| LisaJulie a răspuns (pentru Prohesor):

Dar de ce ți-ai făcut trei conturi?

| Voigjlo a răspuns (pentru LisaJulie):

Da, sunt tot eu

| Voigjlo a răspuns (pentru LisaJulie):

Deoarece administratorul suspendă conturile.

| Voigjlo a răspuns (pentru fortuna10):

L-am scuipat ca să iau o palmă peste ochi.

| LisaJulie a răspuns (pentru Voigjlo):

Ai jignit probabil! Adminul suspenda sau șterge conturile multiple deci ar trebui sa nu mai spui ca ești tot tu!