| ZeePinkStar a întrebat:

Societatea la care lucrez are un angajat care trece prin un divort si are nevoie de o scrisoare de recomandare. Am cautat modele pe internet, nu am gasit unul "special pentru cauza mea" big grin se poate sa folosesc un model de scrisoare de recomandare pentru angajare si sa-l adaptez situatiei? Multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti folosi, doar ca in recomandare trebuie sa subliniezi calitatile umane ale respectivului, bineinteles daca are.