| emir a întrebat:

THERA GROUP centru de plasare a romanilor Splaiul Unirii, va spune ceva? cum pot verifica daca sunt seriosi? ma tem sa nu fie vreo firma fantoma si mai pierd si banii, multumesc!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De ce nu incerci prin programul Eures? La fiecare AJOFM(sau AMOFM Bucuresti) sunt functionari care se ocupa cu acest program, cred ca stiu si firmele prin care poti merge. Succes si numai bine!

| alessia5158 a răspuns:

Thera Grup? --- numai de rau! Convinge-te de la cei patiti! --- povestesc pe : http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=643691

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu e o firmă fantomă. Firma e reală şi există. Activitatea ei însă e îndoielnică.
Un coleg de facultate a depus dosar la ei anul trecut în august şi încă aşteaptă... ceva, orice.
Nu ştiu dar cel puţin aici în Cluj, nu-s prea grozavi.
Salutare.