| emir a întrebat:

THERA GROUP centru de plasare a romanilor Splaiul Unirii, va spune ceva? cum pot verifica daca sunt seriosi? ma tem sa nu fie vreo firma fantoma si mai pierd si banii, multumesc!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De ce nu incerci prin programul Eures? La fiecare AJOFM(sau AMOFM Bucuresti) sunt functionari care se ocupa cu acest program, cred ca stiu si firmele prin care poti merge. Succes si numai bine!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu e o firmă fantomă. Firma e reală şi există. Activitatea ei însă e îndoielnică.
Un coleg de facultate a depus dosar la ei anul trecut în august şi încă aşteaptă... ceva, orice.
Nu ştiu dar cel puţin aici în Cluj, nu-s prea grozavi.
Salutare.

| alessia5158 a răspuns:

Thera Grup? --- numai de rau! Convinge-te de la cei patiti! --- povestesc pe : http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=643691