| jadir a întrebat:

Stie cineva ceva despre firma? Hr Tekno Group (0903160199) se ocupa cu recrutare forta de munca in romania si strainatate.Sunt seriosi, firma fantoma, orce im puteti spune despre ea.Merci mult astept?

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Dragă Jadir, nu mai insista să postezi întrebări la fel. Dacă nu ţi-a răspuns cineva înseamnă că nu ştie nimeni despre această firmă sau nu au auzit de ea!

La întrebările care le-ai postat ai avut răspunsuri.
Nu mai insista defiecare dată cu aceeaş întrebare deoarece este posibil să fii avertizat sau în cel mai rău caz să îţi suspende contul.
Să ai o zii bună.

1 răspuns:
| Allexaandraa a răspuns:

Buna, sa inteleg ca vrei sa pleci in strainatate si sa iti gasesti un loc de munca cu ajutorul unei firme de recrutare. Sa stii ca in aceiasi situatie este si mama mea, si ii este c-am frica sa plece, pentru ca firma cu care a vrut sa plece i-a cerut 200 de euro pentru un dosarraised eyebrows, deci fii atent/atenta daca ti se cere bani inainte sa nu faci prostia sa le dai, niciodata, pentru ca nici o firma serioasa nu ti-ar cere banii inainte, si nu inainte de a semna un contract etc. Vezi ca in ziua de azi se fac multe escrocherii happy... Sper ca nu te-am plictisit.Ai grija de tine.