| M4RK a întrebat:

Buna ziua! Am facut recensamantul online de 2 saptamani si l-am trimis apasand pe finalizare dupa care am primit email pe toate 3 adresele ale familiei. Dupa o saptamana am verificat cu CNP-ul si scria ca nu s-a realizat, a mai trecut o saptamana si la fel iar acum am facut din nou si l-am trimis fara erori si cu 6 intrebari fara raspuns (cele pentru apartament) pentru ca stau la casa. A mai patit cineva la fel sa nu ii se inregistreze in sistemul lor?

1 răspuns:
| ADK2 a răspuns:

Salut.
Așteaptă să vină recenzorul după 15 mai, îi spui că ai greșit, că a avut draci telefonul și-l refaci din nou, contează că ai avut intenția.