| Bbbionut a întrebat:

Buna ziua, doresc sa pun o întrebare!
O asociate de proprietari poate fi și un srl?
Cu codul Cod CAEN 6832 Administrarea imobilelor pe baza de comision sau contract?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu asociatia de proprietari este SRL, nici nu poate fi, ci firma de administrare a imobilului, aceasta poate fi SRL.

| mariana1956 a răspuns:

Puteti lua legatura cu cei de la MILTON Imob Admin http://www.administrator-blocuri.ro/ care se ocupa cu administrarea de imobile si blocuri si care ofera si servicii de infiintare sau modificare a statutului asociatiilor de proprietari. Din pacare lucreaza numai in Bucuresti, nu stiu de unde sunteti Dvs.