| alex134 a întrebat:

Buna ziua TPU, îmi puteți spune pana la ce ora este deschis la examenul auto categoria b (sala)? Ca eu știu ca este de la 8-15 sau numai dimineața este deschis? Intrebarea mea estetongueana la ce ora este deschis la examenul auto categoria b (sala)?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Aproximativ până la orele 12:00.
Dar dacă ești înscris la examen trebuie să fi de dimineață pentru că intrarea se va face numai în ordine alfabetică. Nu vei mai putea intra in sală dacă a trecut de litera numelui tău de familie, și va trebui să te reprogramezi la ghișeul unde ai depus dosarul.

| GouDidodino a răspuns:

Programul sălii de examinare la proba teoretică:
Luni 08.00-16.00 (ultimul candidat are acces în sală la ora 15.30)

Marți 08.00-19.00 (ultimul candidat are acces în sală la ora 18.30)

Miercuri 08.00-16.00 (ultimul candidat are acces în sală la ora 15.30)

Joi 08.00-16.00 (ultimul candidat are acces în sală la ora 15.30)

Vineri 08.00-16.00 (ultimul candidat are acces în sală la ora 15.30)

| GouDidodino a răspuns (pentru anonimg):

Nu are treaba ordinea, te duci la ghișeu cu dosarul, te înregistrezi, apoi intri la sala. Cel puțin așa este în Pipera la DRPCIV