| doreen a întrebat:

Cand o sa dispara din fotbal Gigi Becali si verii lui Ioan si Victor? pentru ca ne-a facut fotbalul 'VARZA"...

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca dispare gasca lui Becali, apar altii cu bani care vor face legea in fotbalul romanesc. Fotbalul a devenit un loc de spalare a banilor si de coruptie, jucatorii fac bisericute, fac planuri de demitere a antrenorilor in loc sa faca totul pentru un fotbal de calitate in care noi spectatorii sa mergem pe stadioane pentru a aplauda si a vedea un spectacol sportiv.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Doar atunci cand o sa doreasca ei ori cand nu o sa mai castige nimic o perioada mai indelungata.

| Flav a răspuns:

Si cand o sa dispara, o sa apara baiatul lui Penescu, nepotul lui Jean Padureanu, fiul nasului lui Porumboiu, ginerele lui Copos si tot asa.
Chiar speri intr-o schimbare? Eu nu, incerc sa fiu realist.

| Vizitiul a răspuns:

In momentul in care ii afecteaza "criza"! Oricum, nu prea curand!

| andreii2 a răspuns:

Tu crezi ca doar ei sunt de vina pentru felul in care arata fotbalul roomanesc in momentul asta? Gandeste-te putin inainte sa intrebi.Probabil esti impotriva familiei Becali.

Cumpara tu e echipa de fotbal si ai sa vezi cat de greu e... app nu la vreun joc de fotballaughing