prfml
| prfml a întrebat:

Ce impresie aveti de Radu Moraru care prezinta emisiunea Nasul?

Răspuns Câştigător
| alexxx_3182 a răspuns:

E un om care stie sa-si faca meseria ce nu suport la el e ca da impresia cal apreciaza pe gigi becali de cate ori il invita in emisiune

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un magar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mare rahat, pupincurist PDL-BASESCU, mie sila de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un jurnalist dintre putinii ramasi, cu coloana vertebrala. Mai sunt cativa bloggari si cam atat. Ii putem numara pe degete. Un tip bataios, cu vederi largi si foarte inteligent. Este realist si in mod special stie sa-si impuna pdv.
Bravo, Nasule!
Ca zau, ne-am saturat de vuvuzei si gudurei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un adevarat jurnalist! Doar a absolvit "Hyperion", nu ca amaratul de Andrei Marga pentru care are atata dispret!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu unde ii vedeti voi profesionalismul, dar eu m-am lamurit in 2 situatii:
1) cand l-a avut invitat pe Jarno Trulli si l-a intrebat de cate ori a fost campion mondial la Formula 1;
2) mai grav, l-a avut in studio pe Mick Doohan (multiplu campion mondial de motociclism viteza) si l-a intrebat de cate ori atinge cu genunchiul pista intr-o cursa.
Nu spun ca ar trebui sa stie totul despre sport, dar cand ai un invitat de asemenea calibru, te informezi si tu inainte de a pune niste intrebari idoate. Deci in afara de autosuficienta si afirmatii grandomane, nu are legatura cu profesia de jurnalist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare moderator tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu stiu)). Trebuie sa vorbesc cu el)).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are plusuri si minusuri. Din cate am citit pe un site, priveste problema narcomanilor ca pe vremea lu` ceasca... Se simte si pe el comunismul, la atins un pic happy. In rest este nasul, nr 1!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Portocaliu, partial, superficial, iar cand se spune ceva de PDL are un tic nervos...ca si cand il strange cravata... urmariti

| dinusinziana a răspuns:

E foarte tare omul. el ar putea schimba ceva in tara asta.pacat ca e prea "mic" ca sa ajunga la putere.

| anutzabz a răspuns:

Oare nu s-a saturat sa ii pupe in dos pe toti de la putere?