| SnowyLeopard a întrebat:

TPU! (Nu am gasit o categorie mai convenabila). Parintii mei se uitat adesea la emisiunea "Nasul", cu Radu Morar pe B1, pana cand s-a anuntat ca emisiunea nu va mai fi regizata intocmai. Vreau sa stiu pe ce post re regizeaza sau se va regiza acum si cam intre ce ore (macar cu aproximatie) se va putea urmari. Cel mai bun raspuns primeste Fundita! happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Morar si-a infiintat propriul post TV, numit chiar Nasul TV si acolo va fi difuzata emisiunea. Postul a inceput sa emita de aseara. Numai bine!

1 răspuns:
| SnowyLeopard explică:

Multumesc mult de tot!