supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Ce se întâmplă cu oamenii străzii în perioada asta? Sunt pescuiți și izolați undeva?

5 răspunsuri:
| Digikey a răspuns:

Normal.Izolati la domiciliu.

| RoCkKiD a răspuns:

Raman izolati pe o singura strada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RoCkKiD):

=) probabil o să mai treacă un părinte în drum spre "serviciu" și ii ajută rolling on the floor

| mgtow a răspuns:

Stau ascunsi

| minrest a răspuns:

Da, asta se face, dar nici pana acum nu au fost gasiti toti, caci inca mai vad, e drept, rar. Vezi, ei aveau si inainte adaposturi in care erau primiti; acolo insa nu puteau sa bea, sa ia droguri, sa cerseasca; unde sunt dusi acum nu pot nici atata.