| HowdidIgethere a întrebat:

Oamenii strazii au dreptul la carte de identitate?

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

În cartea de identitate trebuie să fie scrisă o adresă, dacă el nu are nici un domiciliu stabil, ce vrei să scrie la adresă?

| HowdidIgethere explică (pentru MMihai):

O solutie ar trebui gasita. E ca si cum li s-ar lua dreptul la existenta.

| Purec a răspuns:

Si ce treaba are asta cu religia? SI nu, nu au carte de identitate, sau ai vrea sa scrie acolo la adresa homeless?laughing

| HowdidIgethere explică (pentru Purec):

Aici, pe religie, par sa fie unii oameni preocupati de bine. De asta am postat aici.

| LeeMinHo00 a răspuns:

Nu n-au.