SoftCristi
| SoftCristi a întrebat:

Cine poate, il rog frumos sa imi completeze si mie acest chestionar:
http://dl.transfer.ro/Transfer_ro-17Nov-124d193e59.zip
Nu e politic, trebuie la un proiect si ora limita e 22.
Multumesc!

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trimis

SoftCristi
| SoftCristi explică:

A, si trimiteti pe mess sau mail: ssoftcristi@yahoo.com

SoftCristi
| SoftCristi explică:

Multumesc tuturor celor care au trimis si care au inteles despre ce este vorba. happy

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Cristi, acesta este un test la care tu trebuie sa raspunzi, si sunt convinsa ca o poti face. Raspunsurile mele, dezvaluie de fapt identitatea mea si nu a ta si nu sunt deloc relevante pentru tine si pentru varsta pe care o ai. Doar daca... vrei tu sa ne cunosti mai bine pe noi. Nu am de unde sa stiu eu, de exemplu, daca iti iei masa in graba sau nu, si daca te enervezi mai repede sau mai putin repede, dupa cum nu am nici cum sa stiu daca iei somnifere, sau iti gasesti refularea in fumat sau alcool. Eu pentru mine am raspuns, tu trebuie sa raspunzi singur in dreptul tau. Curaj! Nu-ti ia mai mult de cinci minute. Oricum, multumim pentru test. Poate ne trimiti si o evaluare.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Trimis happy

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

@emanuellex este un chestionar laughing ...aici noi trebuie sa raspundem...intr'un domeni daca trebuie sa se faca o statistica se dau chestionare...cum a fost acel chestionar de pe TPU cand s-a aflat ce oameni si de ce varsta frecventeaza site'ul...de aceea ne'a cerut ajutorul...

| BabyPink a răspuns:

Ti l'am trimis pe mail :*

| arysa a răspuns:

Si eu am trimis happy

| iuliancico a răspuns:

Al cui este ''proiectul''? Din cate vad sunt intrebari strict personale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Striga mai tareeeeeeeeeeee!