| andreisava a întrebat:

Cine va fi viitorul presedinte al Romaniei?

Răspuns Câştigător
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Base, evident. Conjunctura il favorizeaza, contracandidatii sai il ajuta, prin fiecare iesire in public. Si inca nu a iesit marinarul la joc. Stai sa vezi, cand va scoate el artileria... Din pacate, nu are un contracandidat care sa ofere o alternativa serioasa, dar care sa se bucure si de sustinere serioasa. Sunt nenumarate personalitati cu mult peste valoarea lui Base, care, fie nu se "manjesc" in politica, fie nu au o sustinere corespunzatoare. Asadar, va fi un galop de sanatate pentru Traienica... vai steaua noastra!

18 răspunsuri:
| mariazet45 a răspuns:

Imi pare rau sa spun Traian Basescu, as dori sa fie Crin Antonescu sau Radu Duda

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Asta vom vedea dupa alegeri, nu e exclus sa avem surprize.

Anna
| Anna a răspuns:

Eu cred ca tot Basescu va fi ales.Nu vad cine i-ar lua locul..sincer.

Anna
| Anna a răspuns:

@emil- si acum vrei sa te credlaughing

| remus a răspuns:

Principele RADU DUDA, este ales deja!

| csintalan a răspuns:

...cine va servi in turul 2 voturile pe tava, noului presedinte,...

| anonim a răspuns:

Traian basescu, ce sa faca crin antonescu, sa mai vina din nou patriciu si sa ia tot? este singurul care a incercat sa distruga mafia din tara, de aceea s-au aliat toti impotriva lui, deoarece nu mai au ei loc de facut hotii.

| anonim a răspuns:

Scuze anna, din greseala ti-am dat stupid. offf! stupidul de mine...,laughing

| anonim a răspuns:

@anna-stiam eu ca tu nu crezi orice, insa am incercat si eu.big grinbig grintongue

| cristi a răspuns:

Basescu va iesi, fara indoiala.Nu prea avem de ales.si tot ei fac cartile.

| Wtf9000 a răspuns:

Basescu va fi din nou. Are el grija.winking

| Dl.Inginer a răspuns:

Basescu va iesi si de data asta.Nu are rost sa ne ascundem dupa degete. Iar Emil-nu te cred ca i-ai dat stupid Annei din greseala, ai mai avut tu antecedente d'astealaughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valimocanu05, asa e. A mai fost discutia asta si am mai spus ca nu avem parte de candidati seriosi. Nu ni se ofera o reala alternativa, ca si la alegerile locale si cele parlamentare, oferta este aceeasi: o sleahta de papagali tupeisti, orgoliosi si nesimtiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ash vrea sa fie crin dar ma sperie gandul ca romanii sunt atat de prosti sa-l aleaga iar pe marinar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihai razvan ungureanu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca Traian Basescu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai oricine altcineva in afara de BASESCU... ca n-a facut nimic (doar scandal si teatru); exact cum ii ziceam unui prieten care se gandea ca altul mai bine oricum nu exista,... daca ai o pereche de papuci in picioare care te strang, si in fata ta alte doua cu care o poti schimba ce faci? le incerci desigur cu toate ca nu stii daca sunt mai bune sau mai rele decat perechea pe care o ai (dar care ti-a facut bataturi)...propun CRIN ANTONESCU(macar nu are flota de explicat...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vlad Tepes ar trebui sa fie presedinte, sa ii puna pe toti la punct!