| RoxanaGhost a întrebat:

Cum as putea afla daca o persoana are cazier judiciar? Nu neaparat sa i-l vad pentru ca stiu ca nu as putea decat cu acordul persoanei.Sau macar daca persoana a avut antecedente penale? Fara sa afle persoana ca ma interesez de trecutul ei.Imi cer scuze daca m-am exprimat gresit.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În USA sunt situri specializate, la noi nu poți.

| Wr3nch a răspuns:

Doar ca ai ''prieteni'' la politie care se pot uita pentru tine. In rest e imposibil.

| gabicoo a răspuns:

Caută aici
www.jurisprudenta.com
www.portal.just.ro
Introduci numele respectivului în zona de căutare și vezi dacă a avut sau are procese pe rol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai dacă ai pe cineva în politie îți poate spune. Sau poți angaja un detectiv particular.