| LanguageMaster a întrebat:

Dacă la ora actuală există o inflație foarte mare de avocați, atunci cum reușesc unii avocați să devină populari și să aibă foarte mulți clienți în ciuda concurenței acerbe?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu toti avocatii sunt la fel de buni si cunoscuti. Sunt unii foarte buni, care au castigat multe cazuri si sunt mediatizati si astfel devin cunoscuti si acestia sunt cautati de multi clienti.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Sunt mai buni ca restul. Si oamenii multumiti il recomanda calduros la altii.

| aXy99 a răspuns:

"există o inflație foarte mare de avocați"
Nu e chiar asa. Sunt destui, dar nu atat de multi precum crezi.

| Alexuţ02 a răspuns:

Sa fii un avocat bun in ziua de azi inseamna sa ai si cunostinte, in sensul ala mai... "mafiozzo" stii ce zic