| Demeister a întrebat:

De ce România nu intră în Schengen?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca inca nu indeplinim conditiile necesare mai ales cele legate de justitie si coruptie. Dar la ce s-a intamplat in ultima vreme cu imigrantii astia, e un lucru bun ca nu suntem in Schengen.

| hasiuc a răspuns:

Nu am speriat Franta, Germania, Italia ai vrea sa mearga tiganii si sa cerseasca sa cante la acordeon si in America? La casa Alba? Romania nu exista ca tara e doar o colonie! o groapa de gunoi a europei!

| hasiuc a răspuns:

Pe scurt, la noi internetul a intrat mai repede in casa decat wc ul din fundul curtii. ironic nu. Ai de noi.
Pochi hoti, politai infractori, doctori criminali, n-avem unde munci pe 200 de euro da pochimea face catedrale faraonice de ajung cu crucea pana la poarta lui Sfantu Pentru!